Delaman Kablo Tracker LAN Ağ Kablosu Test Cihazı RJ11 RJ45 Hattı Bulucu Tel Tracker

Delaman Kablo Tracker LAN Ağ Kablosu Test Cihazı RJ11 RJ45 Hattı Bulucu Tel Tracker

₺ 3.00

Taze

Sipariş verilebilir

【Ana Kullanım】 Çok sayıda ağ, telefon kablosu arasından hedef kabloyu hızla bulun. 【Pratik aksesuar】 Servis teknisyeninin gürültülü ortamlarda rahat ve konforlu çalışmasını sağlamak için bir kulaklık desteği ile birlikte gelir. 【Kullanımı Kolay】 "Tout" sesinin sesini ve sinyal göstergesinin parlaklığını karşılaştırın, ardından en yüksek ses seviyesine ve en parlak göstergeye sahip hedef kabloyu bulabilirsiniz. 【Kararlı ve Güvenli】 Hassas sensör, kararlı ve güvenilir. ​​【Uygun Aralık】Bu kablo test cihazı, kabloların veya tellerin sürekliliğini değerlendiren RJ11 RJ45 için uygundur.Özellikler : Model : XQ-350 Turuncu renk Maksimum çalışma akımı : Test cihazı : 10m A Alıcı : 30m A Sinyal aktarım modu : çok frekanslı darbe sinyali çıkış seviyesi : 8 Vp-p Sinyal aktarım mesafesi : ≥3 Km Pil : 1 x DC 9 V pil (dahil değildir) Boyut : Verici : yaklaşık. 126 * 50 * 34mm/4.9*1.96*1.3 alıcıda : Yaklaşık. 178 * 40*25mm/7*1.57*0.98 ağırlık : Yaklaşık. 326g Paket içeriği : 1 x Kablo Verici 1 x Kablo alıcısı 1 x RJ11 kablosu 1 x RJ45 Kablosu 1 x Kulaklık Kelepçeli 1 x Kablo 1 x Siyah Çanta Not : Kabloları test etmek veya izlemek için ürünü kullanmadan önce, lütfen tellerin düşük elektrik veya kapanma durumunda olduğundan emin olun durum.

Mallar kategorisinde

AMPCOM Ağ Kablosu Test Cihazı, LAN Telefon için RJ45/RJ11/RJ12/8P8C/6P6C / 6P4C / 6P2C / CAT5e / CAT6 / CAT6A / CAT7 / CAT8 Taze
AMPCOM Ağ Kablosu Test Cihazı, LAN Telefon için RJ45/RJ11/RJ12/8P8C/6P6C / 6P4C / 6P2C / CAT5e / CAT6 / CAT6A / CAT7 / CAT8

AMPCOM multiply network teltphone kablo test cihazı, cihazlarınıza bağlanmadan önce çalışır durumda olduklarından emin olmak için ev yapımı Ethernet yama kablolarınızı veya t

₺ 3.33
OTDR Fiber Optik Test Cihazı, 12 in 1 OTDR Fiber Uzunluğu Kesme Noktaları Test Cihazı Optik Zaman Etki Alanı Reflektometresi Taze
OTDR Fiber Optik Test Cihazı, 12 in 1 OTDR Fiber Uzunluğu Kesme Noktaları Test Cihazı Optik Zaman Etki Alanı Reflektometresi

Geniş Kullanım : Bu test cihazı, fttx'i değerlendirmek ve net iş yapım ve bakımına erişmek, fiber kesme noktalarını belirlemek, fiber kablo uzunluklarını ölçmek, göreceli opt

₺ 2.67
Dokunmatik Ekranlı İdeal Endüstri Ağları R151006 NaviTEK NT Pro Taze
Dokunmatik Ekranlı İdeal Endüstri Ağları R151006 NaviTEK NT Pro

Bu ürün üçüncü taraf bir satıcı tarafından satılmaktadır.İndirim tarafından sağlanmaktadır .Bu sınırlı bir süre indirimidir.İndirim dijital içerik için geçerli değild

₺ 0.67
FTVOGUE OTDR Fiber Optik Test Cihazı 1550nm 60km Optik Test Cihazı Aracı Zaman Etki Alanı Reflectometer Kablo Engel Dedektörü Taze
FTVOGUE OTDR Fiber Optik Test Cihazı 1550nm 60km Optik Test Cihazı Aracı Zaman Etki Alanı Reflectometer Kablo Engel Dedektörü

USB arayüzü : OTDR fiber optik test cihazı, daha fazla veri analizi veya işlenmesi için uygun bir USB veri arayüzüne sahiptir.ÇOKLU FONKSİYONLAR : OTDR test cihazı, fttx'in ve eri�

₺ 99.80
FTVOGUE Optik Zaman Etki Alanı Reflectometer 1550nm 20dB Fiber Optik Test Cihazı Kablo Engel Dedektörü 3.5 in Dokunmatik Taze
FTVOGUE Optik Zaman Etki Alanı Reflectometer 1550nm 20dB Fiber Optik Test Cihazı Kablo Engel Dedektörü 3.5 in Dokunmatik

3.5 İNÇ EKRAN : Optik güç ölçer, dokunmatik renkli ekrana, kullanımı kolay, net ekrana ve çok pratiktir.OTDR TEST cihazı : Optik güç ölçerler, fttx'i değerlendirmek ve ağ yap

₺ 1.67
Fiber Optik Kablo Test Cihazı, Dalga Boyları Optik Güç Ölçer ile led ışık SC FC ST Adaptörleri İletişim, Termometreler Taze
Fiber Optik Kablo Test Cihazı, Dalga Boyları Optik Güç Ölçer ile led ışık SC FC ST Adaptörleri İletişim, Termometreler

MÜKEMMEL PERFORMANS : Sayaç hassas bir çip kullanır, çıkış mesafesi 15km'dir ve göreceli güç hesaplama ve kalibrasyon işlevine sahiptir 【Kolay Kullanım】 Fiber optik metre, k

₺ 51.74
LODFIBER 500 Metre Fiber Halka OTDR Ölü Bölge Eliminator Lansmanı Kablo Kutusu SM SC UPC Taze
LODFIBER 500 Metre Fiber Halka OTDR Ölü Bölge Eliminator Lansmanı Kablo Kutusu SM SC UPC

Model : Kablo Kutusunu başlatın.Varsayılan Bağlayıcı : SC / UPCSC / UPC 500 Metre Fiber Halka.OTDR Ölü Bölge Eliminator Lansmanı Kablo Kutusu.Model : Kablo Kutusunu başlatın.

₺ 3.00
ORİENTEK TR600 OTDR Fiber Test Cihazı SS24AF 1310 PON 1625 PON 1310/1550 / 1625nm 32/30 / 28dB OTDR Test Cihazı İngilizce Taze
ORİENTEK TR600 OTDR Fiber Test Cihazı SS24AF 1310 PON 1625 PON 1310/1550 / 1625nm 32/30 / 28dB OTDR Test Cihazı İngilizce

FC konnektörü ile.(ST / LC / sc'nin ayrı olarak satın alınması gerekir).100 % test ana kurulu için Epson TMT88 IV TMT88 IV TMT88 V yazıcı parçaları.Diller : İngilizce / Kor

₺ 2.00
UAğ Kablosu Test Cihazı, RJ45 RJ11 Çok Fonksiyonlu Tel İzleyici ve devre test aleti için Kulaklık ile Kablo Harmanlama, Taze
UAğ Kablosu Test Cihazı, RJ45 RJ11 Çok Fonksiyonlu Tel İzleyici ve devre test aleti için Kulaklık ile Kablo Harmanlama,

ÇOK fonksiyonlu kablo TEST cihazı ağ aracıTelin dış kaplamasına zarar vermeden kırılmaları hızlı bir şekilde bulun.Timsah klipsine bağlanırken, kablo test cihazı sadece Ether

₺ 0.33
3 Adet SC LC Adaptörü + 3 Adet FC LC dişi adaptör, Tek Modlu 9 / 125um optik ekipmanlar Aracı Görsel Hata Bulucu, Optik Güç Taze
3 Adet SC LC Adaptörü + 3 Adet FC LC dişi adaptör, Tek Modlu 9 / 125um optik ekipmanlar Aracı Görsel Hata Bulucu, Optik Güç

Dayanıklı adaptör Bu fiber optik adaptör yeniden kullanılabilir, yüksek hassasiyet ve iyi uyumluluk.Düşük kayıp Ekleme kaybını azaltmak ve hasar yanmasını önlemek için Zirk

₺ 118.00
FTVOGUE Aua-G710B optik güç ölçer kırmızı ışık All-İn-One makine 20 km 20 mw Led aydınlatma ile-70~ + 10Dbm, Fiber optik Taze
FTVOGUE Aua-G710B optik güç ölçer kırmızı ışık All-İn-One makine 20 km 20 mw Led aydınlatma ile-70~ + 10Dbm, Fiber optik

Büyük Bellek : Bu optik güç ölçer, içinde 500 set veri saklayabilir ve kullanmanız için uygun olan herhangi bir zamanda görüntülemeyi destekler.Büyük Bellek : Bu optik güç ö

₺ 60.98
Amphenol SF-NDAQGF100G-003M QSFP28 100GbE ila 4xSFP28 25GbE Ayırıcı Kablo, 30 AWG Pasif Bakır, 100 Gb Ethernet, 3 m Taze
Amphenol SF-NDAQGF100G-003M QSFP28 100GbE ila 4xSFP28 25GbE Ayırıcı Kablo, 30 AWG Pasif Bakır, 100 Gb Ethernet, 3 m

100 % Test Ana Kurulu için Epson TM T88 IV TMT88 IV TMT88 IV TMT88 V Yazıcı Parçaları.Bağlayıcı A : (1) QSFP28 100 Gbps Nominal Konektör (SFF8665).Bağlayıcı B : (4) SFP28 25 Gbp

₺ 1.67
LEİGE Test Cihazı tamir test cihazı, Mini optik güç ölçer kırmızı ışık, optik güç ölçer Fiber Testi Taze
LEİGE Test Cihazı tamir test cihazı, Mini optik güç ölçer kırmızı ışık, optik güç ölçer Fiber Testi

İsteğe bağlı anahtar arka plan ekranı ve otomatik kapanma işlevi ile kompakt bir görünüme sahiptir.Yedi test dalga boyu (850, 980, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625) nm, çeşitli test o

₺ 1.67
B & K Hassas 231A Deluxe Çoklu Ağ Kablo Test Cihazı Taze
B & K Hassas 231A Deluxe Çoklu Ağ Kablo Test Cihazı

Açık, kısa, çapraz ve sürekliliği algılar.Testler, Eşleştirmek yerine İşaret Eder.Hızlı ve kullanımı kolaydır.Kabloları, uzak kit ile 1000 ft mesafeye kadar duvar plakası v

₺ 0.67
Klein Tools VDV501-853 Koaksiyel Kablo Test Cihazı, Test-n - Map Uzaktan Kumandalı Scout Pro 3, Uzaktan Kumandalar 2 - 6 Taze
Klein Tools VDV501-853 Koaksiyel Kablo Test Cihazı, Test-n - Map Uzaktan Kumandalı Scout Pro 3, Uzaktan Kumandalar 2 - 6

Ses (RJ11 / 12), veri (RJ45) ve video (Fkonnektör) koaksiyel bağlantılarını test eder.Ethernet üzerinden Gücü (Po E) tespit edin, tanımlayın ve test edin.Kablo haritası testi, Yan

₺ 1.33
Ağ RJ45 Test Cihazı, Ethernet Üzerinden Güç için VXSCAN POE Ethernet Test Cihazı, Ağ Kablosu RJ45 Süreklilik Kontrolü, DC Taze
Ağ RJ45 Test Cihazı, Ethernet Üzerinden Güç için VXSCAN POE Ethernet Test Cihazı, Ağ Kablosu RJ45 Süreklilik Kontrolü, DC

Verici + Uzaktan Kumanda.Verici + anahtar / yönlendirici ️ ️ 【POE Test Fonksiyonu】 POE Ethernet Test Cihazı, af t standardı, güç kaynağı voltajı, güç kaynağı polaritesi

₺ 80.38
Ağ Kablosu Test Cihazı, RJ45 RJ11 Çok Fonksiyonlu Tel İzleyici ve devre test aleti için Kulaklık ile Kablo Harmanlama, Ağ Taze
Ağ Kablosu Test Cihazı, RJ45 RJ11 Çok Fonksiyonlu Tel İzleyici ve devre test aleti için Kulaklık ile Kablo Harmanlama, Ağ

ÇOK fonksiyonlu kablo TEST cihazı ağ aracıTelin dış kaplamasına zarar vermeden kırılmaları hızlı bir şekilde bulun.Timsah klipsine bağlanırken, kablo test cihazı sadece Ether

₺ 45.98
LLMY Ağ Kablosu İzleyici, RJ11 Kablolu Devre Test Cihazı Taze
LLMY Ağ Kablosu İzleyici, RJ11 Kablolu Devre Test Cihazı

Kablo test cihazı, kabloların veya tellerin sürekliliğini yargılamak için kullanılır.Kabloları veya kabloları takip edin ve kırılma noktasını teşhis edin.Kablolardaki veya kab

₺ 102.60